Rychlé novinky

Glenbriar Fergus je pracovní labrador a je chovným psem FCI. Je to šampion práce, český veterán šampion a čekatel slovenského veterán šampiona.V případě zájmu o krytí mne kontaktujte.

Curly coated retriever Dancing Master You're the Inspiration je chovným psem, má složenou zkoušku JSMP a je interšampion. Je k dispozici pro krytí.

Doplněna stránka Hnědule.

Web je opět aktuální.

Masterko se stal čekatelem klubového šampiona krásy RK

Bernie je chesapeake bay retriever. Narodila se 12.10.2004. Zacatkem roku 2014 se dostala kvuli nemoci majitelky do utulku, odkud jsem si ji vzala na docasku. Bernie je na svuj vek vitalni, momentalne je na diete - vazi 39, 5 kg. Je ockovana, odcervena, odblesena, tetovana, cipovana, nekastrovana. Ostatni feny nevyhledava, ale nema s nima vyraznejsi problem. V beznem kontaktu neni s fenami problem, ale na vyzvu reaguje. Venku posloucha, chodi na privolani, za plotem hlida. Zna kenelku, chodi do ni sama a nevyvadi v ni. K lidem je milionova, miluje kazdyho, kdo jde kolem :-)

25.11.2014 - Bernie má nový domov :-)


19.10.14 - Bernie ma 34 kg. Jiz se zklidnila, neutoci na ostatni psy, je schopna si s nima hrat nebo jist vedle sebe.

29.9.14 - Berunce hledáme nový domov :-)

12.9.14 - Bernie miluje aportovani a pretahovani :-) Taky se objevila falesna brezost (potvrzeno ultrazvukem), Beruska je tedy nekastrovana.

19.8. - Bernie váží 35 kg. Absolvovala klinický vyšetření očí - DOV 2014 - negativní :-)

7.8. - Beruška si do meziprstí zapíchla osinu, takže jsme musely navštívit pana doktora. Při tý příležitosti jsme ji zvážili - 37 kg, tedy kilo a pul dole.

1.8. - Bernie se z nějakého důvodu bojí zvuku klikru a syčení sprejů. Jinak je skvěle motivovatelná a hrozně ráda spolupracuje s člověkem. Nabízí chování a není příliš frustrovaná z neúspěchu.


30.7.2014 - Bernie zacina vystrkovat ruzky. K ostatnim fenam ji prilis nedoporucuju, bud k submisivnim, pripadne k cloveku, ktery vi, jak na to. Bernie je tuze majetnicka vuci psum, hlida si misku, hracky, kosti, cloveka, ktery ji zrovna hladi, na cemz pracujeme. Rada se vali ve vsem hnusnym, coz je na fotkach i videt :-) Nema moc vycviku, nezna sedni, lehni, zustan, chuzi na voditku. Privolani je ok. Lidi miluje vsechny, nevybira si. "Trpi" neagresivnim cenenim zubu, vita tak lidi :-)