U NÁS JIŽ NENÍ ANI ŠARPEJKA, ANI KLUCI. 

 

Kříženka (pravděpodobně) šarpeje a francouzského buldočka byla odebrána z hrozných podmínek množírny, kde spolu s dalšími psy sloužila jako výrobna laciných bezpapírových štěňat. V době odebrání byla vysokobřezí, dne 14. 7. 2013 se narodila  dvě štěňata, oba kluci. Všichni tři budou k odběru po cca 14. 9. 2013, tedy po odstavu a odběru kluků. V případě zájmu mi napište, předám konktakt na majitele zvířat.

Čubince pracovně říkáme "zlato" nebo "Chrliči" :-), kluci zatím jména nemají.

 

 


 

PitaPata Dog tickers

 

 


 

 

49. den věku štěňat: 

Fotek i focení je čím dál méně, čím jsou kluci starší, je s nima pořád co dělat. Pánové už vědí, že po spaní, hraní i jídle se chodí ven čůrat a začínají se vyvenčení i sami dožadovat :-) Tmavý kluk je velmi charismatický, zatím si ho oblíbil každý, kdo ho dostal do náruče :-) Světlý byl lehce odtažitý, spíš než lidi měl radši škádlení s bráchou nebo krmení, ale poslední dny začíná i on preferovat společnost lidí. Oba kluci venku následují člověka a jsou zvyklí na děti i na větší psy. Světlému klukovi se začínají stavět uši, takže trochu zbuldočkovatěl :-)

Mamina kluků je nenáročná, milá, hodná mazlivá čubinka, nevadí jí chlapi, děti ani ostatní psi. Je zvyklá udržovat doma čistotu, nic neničí a neštěká, když je doma sama.

 


 

 

35. den věku štěňat: 

Při dnešním venkovním focení jsme se snažili nafotit klukům nějaké fotky v postojích:-)

 


 

 

18. den věku štěňat: 

Tmavý kluk už ponouká světlého ke "hře". Světlého kluka jsem  nachytala, jak se kojí ve stoje :-)
 


 

 

15. den věku štěňat:


Kluci už začínají vyluzovat zvuky, které se vzdáleně podobají štěkání. Oba už taky zkouší chodit.

 


 

8. den věku štěňat:

Oběma klukům se začínají otevírat očička :-) Oba už taky ovládají disciplínu zvanou rychloplazení, takže jsem jim rožšířila porodnici. Čubinka někdy odchází lehat mimo ni, na lino, ale stará se perfektně, kojení, čištění, štendům nic nechybí.